Oferta

Nasze działania w marketingu internetowym mają na celu zwiększenie widoczności Twojej firmy w Internecie, skupiają się na stworzeniu więzi na linii firma i jej produkt/usługa – odbiorca

AGENCJA KREATYWNA „123Akcja”

oferuje pełen wachlarz usług o wysokiej jakości zarówno dla małych i średnich firm, jak i indywidualnych klientów. Pomożemy Twojej firmie w skutecznej komunikacji marketingowej. Oferujemy doradztwo oraz skuteczne sposoby realizacji Twoich celów marketingowych. Zajmujemy się całościowymi kampaniami reklamowymi, produkcją filmów i zdjęć reklamowych, teledysków, sesji wizerunkowych, tworzeniem stron internetowych, kreowaniem wizerunku firmy, logotypami, tworzeniem muzyki. Jesteśmy grupą ludzi bardzo doświadczonych, reprezentujących różne specjalności. Skoordynowana praca zespołu profesjonalistów umożliwia nam optymalne wykorzystanie możliwości i wiedzy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i kreatywnie. Oferujemy nowoczesne narzędzia marketingowe, których celem jest zbudowanie pozytywnego wizerunku firmy, jej produktów i usług.

Naszą domeną są:

- Filmy wizerunkowe, reklamowe - sami tworzymy muzykę do filmów

Nasze filmy reklamowe, wizerunkowe czy teledyski - w odróżnieniu od klasycznych reklam - zawierają więcej informacji o firmie, produktach, usługach czy przedsięwzięciach. Taka forma promocji na pewno skuteczniej trafi do odbiorcy. Naszym celem jest innowacyjność i niebanalność wykonania, dbałość o szczegóły oraz przemyślana forma. Profesjonalne filmy reklamowe, docierając do ogromnej liczby internautów z pewnością zwiększą rozpoznawalność Waszej firmy. Filmujemy też z powietrza, używając drony - takie ujęcia zrobią niesamowite i niepowtarzalne wrażenia. Oczywiście muzyka nie może być przypadkowa. Jej celem jest bowiem zbudowanie odpowiedniego kontekstu i klimatu, a dobór odpowiedniego motywu muzycznego wpłynie emocjonalnie na klienta w jego podejściu do danego produktu czy usługi. Kupując muzykę z internetu ryzykujesz, iż konkurencja będzie miała taką samą.

- Fotografia produktowa/reklamowa

Fotografia reklamowa i produktowa ma skłonić potencjalnego odbiorcę do zainteresowania się ofertą danego produktu czy usługi, dlatego powinna wyzwalać u niego pozytywne emocje. Niezmiernie ważna jest tu rola fotografa reklamowego. Ma on bowiem pokazać produkt, usługę lub osobę w jak najlepszym świetle, w pełni oddając ich realny wygląd. Ten rodzaj fotografii wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności analizy obrazu. Agencja „123Akcja” zajmuje się prezentacją pojedynczego produktu, kolekcji, zbiorów, całych serii oraz różnych kompozycji produktowych. Jeżeli zależy Państwu na profesjonalnych fotografiach reklamowych, stanowiących kluczowy czynnik sukcesu firmy – zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty. Nic tak dobrze nie zachęci do kupna produktu, czy zainteresowania usługą, jak dobre i profesjonalne zdjęcie.

- Sesje wizerunkowe

Nasza oferta fotografii wizerunkowej jest skierowana do każdej firmy, w której osobowość i wizerunek liderów ma duży wpływ na jej postrzeganie. Fotografia wizerunkowa/biznesowa wymaga pracy z modelem, czyli naszym klientem. Powinna odzwierciedlać autentyzm i osobowość fotografowanych osób. Zdjęcia powinny budzić zaufanie, mają być naturalne a zarazem pełne profesjonalizmu. Polecamy stylizację wizerunkową polegającą na tworzeniu fotograficznego wizerunku dla firmy/marki/osoby na potrzeby konkretnych produktów czy usług oraz reportaż eventowy (filmy i zdjęcia z przedsięwzięć i działalności firmy).

- Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Specjalizujemy się w tworzeniu i projektowaniu atrakcyjnych i funkcjonalnych stron internetowych, które zadbają o wizerunek Twojej firmy, produktu czy usługi. Powierzając nam tworzenie stron internetowych, możesz mieć pewność, że Twój projekt graficzny będzie wyróżniał się indywidualizmem, nieszablonowością, estetyką i funkcjonalnością. Oferujemy projektowanie stron internetowych od projektu po optymalizację i pozycjonowanie.

- Projektowanie graficzne

Projekty graficzne mają ogromny udział we wszelkich działaniach promocyjnych. Oferujemy projektowanie materiałów reklamowych niezbędnych w budowaniu wizerunku marki. Nasze projekty charakteryzują się prostotą, sugestywnością i czytelnością. Skupiamy się na elementach, które mają przykuć uwagę odbiorcy. Oferta grafiki firmowej obejmuje: wizytówki, papier firmowy, folder, teczki firmowe i inne materiały promocyjne.

- Logotyp

Zadaniem logotypu jest odróżnienie usług i produktów danego podmiotu od konkurencji. Projektowanie logo firmy czy tworzenie nowego logotypu będącego nieodłącznym elementem jej funkcjonowania, to bardzo ważne zadanie dla projektanta. Nasze doświadczenie zapewni Państwu satysfakcję i pewność unikalnego logotypu Państwa firmy, co uczyni ją marką rozpoznawalną na rynku. Zapewniamy dopasowanie znaku firmowego do Twoich potrzeb i oczekiwań. Wiemy, jak ważnym elementem promocji i skutecznej identyfikacji wizualnej jest przejrzysta, a zarazem efektowna, oryginalna i zaskakująca kreacja graficzna. Nasza Agencja zapewni Państwu naprawdę wyróżniające projekty graficzne.

- Copywriting

Tworzenia tekstów sprzedażowych lub budujących odpowiedni obraz firmy, marki, produktu, usługi albo osoby. Tekstów, które skutecznie przekonają potencjalnych klientów/ odbiorców do zakupu danego produktu lub zlecenia wykonania usługi.

Pamiętaj, Klientów trzeba nieustannie zdobywać
Zatem, jeśli chcesz, aby klient wybrał właśnie Twoją firmę, produkt lub usługę,
zadbaj o profesjonalną identyfikację wizualną.

To klucz do sukcesu Twojej firmy
Nasz zespół czeka, by wypromować właśnie Twoją firmę


AGENCJA KREATYWNA „123Akcja” potrafi to zrobić